eurobydleni  
nabidka poptávka Mexus-co reality
Rychle najdi : vše () | byty (1) | pronájmy (2)

» Advokátní služby

Advokátní služby

Řada realitních kanceláří v současné době spolupracuje s advokátní kanceláří. Přesto většina realitních kanceláří však služby advokáta považuje za zbytečné a zbytečně drahé, které jim jen snižují zisk. Je to však ve prospěch klienta? Samozřejmě nikoliv.
Je pravda, že smlouvy o převodu bytu nebo kupní smlouvy jsou volně dostupné na internetu, ale každý realitní obchod je specifický a odlišný, byť v drobnostech. Ale tyto drobnosti jsou při převodech velice důležité. Proto přitomnost advokáta pouze urychluje jednání mezi kupujícím a prodávajícím. Advokát, který je přítomen jednání dle přání prodávajícího a kupujícího upraví smlouvy a nalezne kompromis mezi požadavky obou stran.

Advokát v rámci služeb realitní kanceláře poskytne i zřízení úschovy peněz na nezávislém účtu, o čemž je sepsána smlouva, která pevně sváže pravidla výplaty peněz z úschovy.

Advokát upozorní prodávajícího i kupujícího na daňovou problematiku a poradí s jejím řešením. Dále poradí i při problémech se spoluvlastnictvím či v dalších otázkách spojených s problematikou nemovitostí. Advokát je při jednáních luxusem, ale potřebným luxusem, který poskytuje v rámci služeb realitní kancelář. Vám jako klientům toto pouze usnadní bezproblémový převod nemovitosti.

Advokátní kancelář poskytuje klientům realitní kanceláře tyto služby:

■ smlouvy nájemní i podnájemní
■ smlouvy o smlouvách budoucích
■ smlouvy kupní - včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí a zastupování před katastrem nemovitostí
■ smlouvy zajišťovací - zástavní ( ručení nemovitostí )
■ smlouvy o zřízení věcných břemen
■ převody nemovitostí včetně zástav - věcných břemen
■ založení účelových společností i pro zahraniční klienty ( s.r.o., a.s., družstvo )
■ poradenství při zřízení zástavního práva
■ spoluvlastnické dohody o užívání nemovitostí
■ základní daňové poradenství v souvislosti s převodem nemovitostí
■ sepis prohlášení o vymezení jednotek podle zákona č. 72/1994 Sb., rozdělení nemovitostí na jednotlivé bytové jednotky
■ rozdělení majetku i při rozvodu
■ zajištění úschovy
■ další úkony v souvislosti s převodem nemovitostí

Současná společnost s sebou přináší řadu právních sporů, při nichž je účast právníka, respektive advokáta nezbytná. Právník Vám rád poskytne odbornou právní pomoc a právní služby, které jsou v daném případě potřeba. Advokát poskytne každému klientovi právní pomoc a služby s ohledem na konkrétní právní případ, se zohledněním právních požadavků a potřeb klienta. Advokátní kancelář dále garantuje každému klientovi nezbytnou diskrétnost. Poradenství advokátní kanceláře je založeno na znalosti platného práva a soudní judikatury. Při poskytování informací k právnímu případu se advokátní kancelář nezaměřuje pouze na konkrétní právní problém, ale snaží se při daném řešení zohlednit celkové obchodní a ekonomické plány klienta. Z tohoto důvodu se advokátní kancelář snaží předložit klientovi nejoptimálnější řešení, popřípadě alternativní způsob řešení právního problému. Předností advokátní kanceláře je vysoká flexibilita. Při řešení záležitostí klientů klademe důraz na rychlost řešení daného problému. Advokátní kancelář je připravena řešit problémy klientů 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Spolupracujeme i s dalšími advokátními kancelářemi na území celé České Republiky. Navštěvujeme i mimopražské klienty, popřípadě jsme připraveni řešit problémy klientů prostřednictvím prostředků dálkové komunikace (telefon, fax, e-mail, atd.) tak, aby kvalita poskytovaných advokátních služeb byla co nejvyšší.

Právní služby

Občanské právo:
Advokátní kancelář poskytuje klientovi pomoc při řešení právních problémů.

Nemovitosti:
Advokátní kancelář poskytuje služby související s převody nemovitostí, a to:

■ kupní smlouvou (smlouva o převodu bytové jednotky
■ směnou smlouvou
■ vypořádáním spoluvlastníků
■ darováním

Jistě není možné uvést veškerou smluvní agendu. Advokátní kancelář je Vám také připravena vypracovat prohlášení vlastníka o vymezení bytových jednotek či připravit smlouvu o výstavbě, která je vhodná při budování podkrovních bytů nebo při řešení stavebních nástaveb. Advokátní kancelář zajistí veškerou přípravu smluvních dokumentů a vhodně načasuje zajištění jednotlivých fází.

Například:

Advokátní kancelář při prodeji bytové jednotky připraví s případným zájemcem rezervační smlouvu, následně smlouvu o budoucí smlouvě, vstoupí do jednání s hypotečním poradcem ohledně financování, dále zajistí uzavření kupní smlouvy a vyhotoví návrh na zahájení řízení o vkladu vlastnického práva do katastru nemovitostí (návrh na vklad). Následně advokátní kancelář zastoupí klienta v řízení před katastrem nemovitostí až do provedení vkladu.

Stále častěji se setkáváme s prodejem nemovitostí zatížených zástavním právem hypotečního úvěru banky, která financovala původní nákup nemovitosti. Advokátní kancelář ve spolupráci s hypotečním ústavem zjistí aktuální výši hypotéky a prostřednictvím kupní smlouvy zajistí přeúvěrování původní hypotéky z vlastních prostředků kupujících nebo z prostředků poskytnutých hypotečním ústavem. I toto naše advokátní kancelář umí.

Naše advokátní kancelář poskytuje dále právní pomoc v oblastech obchodního, pracovního, spravního, rodinného a trestního práva.

Spolupracujeme s advokátní kanceláří Mgr. Edity Dubanské.


Datum aktualizace : 08.01.2013

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky
 
   
  eurobydleni